Dowiedz się więcej o marce

Unikatowa numeracja – każdy nóż N46 jest wyjątkowy

Numeracja noży N46 Unikatowy

Każdy nóż szefa kuchni N46 posiada unikatową numerację znajdującą się na mosiężnym pinie. Dzięki temu uzyskujesz gwarancje, że jest on wyjątkowy. Numer świadczy też o jego kolekcjonerskim charakterze.

Gdzie znajduje się unikatowy numer?

Unikatowy numer każdego z noży znajduje się na ich rękojeści, na mosiężnym pinie. W przypadku noży N46-D oraz N46-DS. znajduje się on na jego zakończeniu, zaś nóż N46-K posiada go na środku. Wynika to z nieco innej konstrukcji uchwytów.

Mosiężny pin to zaś stosunkowo gruba metalowa sztabka, wbudowana w rękojeść noża. Dzięki temu uzyskujesz pewność, że nie wypadnie ona z rękojeści, ani nie odczepi się po czasie, tak jak mogłoby się to stać z np. naklejoną metalową blaszką.

Jak zapisany jest unikatowy numer?

Unikatowy numer został naniesiony laserowo na mosiężny pin. Poza nim znajduje się na nim logo marki, informacja o kraju produkcji, a także rok produkcji. To pozwala na zidentyfikowanie każdego noża, dzięki czemu każdy egzemplarz jest wyjątkowy.

Ręczna produkcja – ograniczona ilość

Noże N46 są produkowane ręcznie przez polskich rzemieślników. To sprawia, że ich ilość jest ograniczona i każdy z nich ma wyjątkową, kolekcjonerską wartość. Dlatego też to doskonały prezent dla osób, które cenią sobie niepowtarzalne produkty i chcą otaczać się nie tylko przedmiotami o najwyższej jakości, ale też takimi, które zostały wykonane z troską o każdy, nawet najmniejszy, detal.