Dowiedz się więcej o marce

O marce

Od ponad 260 lat Gerlach towarzyszy Polakom O marce

Budowana przez ponad dwa wieki tradycja łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

Gerlach S. A.

Współcześnie Gerlach to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, sukcesywnie wdrażające nowoczesne rozwiązania i czerpiące z wielowiekowej, bogatej tradycji. Na przestrzeni ostatnich lat oferta marki Gerlach została znacznie poszerzona, a niezmiennie wysokiej jakości produkty zdobywają uznanie konsumentów. Dzięki temu Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce, co w ostatnich latach potwierdzają wyróżnienia prestiżowego konkursu Superbrands oraz inne nagrody i tytuły.

Fabryka Gerlach nocą, lata 70. XX-wieku

Oddajemy w Państwa ręce nasze unikatowe produkty

Oferujemy produkty dedykowane osobom, cenią sobie nie tylko najwyższą jakość produktów, ale również ich unikalny charakter. Zostały one stworzone przez doświadczonych profesjonalistów, którzy hołdują rzemieślniczej tradycji. To coś więcej, niż przedmioty codziennego użytku. Zaklęta w nich historia, wyjątkowe i innowacyjne rozwiązania oraz limitowane serie pozwalają na stworzenie własnej kolekcji produktów marki Gerlach, niosące za sobą wartość historyczną.

Każdy z produktów został specjalnie zaprojektowany i stworzony z precyzyjnie dobranych materiałów, z dbałością o każdy detal. To sprawia, że są one prawdziwymi, kolekcjonerskimi skarbami, przedstawiającymi wyjątkowe umiejętności polskich rzemieślników oraz będącymi symbolami luksusu i wyrafinowanego stylu życia.